Proč operativní leasing?

Nesporné výhody operativního leasingu:

  • Průběžná obnova vozového parku bez potřeby vlastního kapitálu, čili snížení množství vázaného kapitálu v účetní bilanci a usnadnění finančního plánování.
  • Flexibilní zvolení délky pronájmu. U operativního leasingu není doba pronájmu omezena. Smlouva na operativní leasing je uzavírána nejčastěji v délce 12 - 60 měsíců.
  • Vozidlo není uvedeno v rozvaze nájemce - vozidlo odepisuje pronajímatel. Operativní leasing firmu nezatíží, nepromítá se do finanční bilance nájemce, je tedy takzvaně mimobilanční.
  • DPH měsíční splátky operativního leasingu je 100% odpočitatelnou položkou. Měsíční splátka je u operativního leasingu daňově uznatelným nákladem a DPH obsažená ve splátce snižuje v plné míře celkovou daňovou povinnost nájemce.
  • Nájemce financuje pouze opotřebení vozidla do výše zůstatkové hodnoty. V průběhu operativního leasingu hradíte pouze rozdíl mezi pořizovací hodnotou a tržní zůstatkovou cenou vozidla.

Úspora firemních nákladů

Jsme specialisté v oboru optimalizace vozového parku - úspory nákladů na jeho provoz. Díky naším obchodním kontaktům zajistíme auta dle vašich představ, pomůžeme s jejich financováním a zajistíme výhodnější ceny. Zprostředkujeme následnou technickou péči o vaše vozy. S námi lehce ušetříte firemní rozpočet.

x

Domluvte si schůzku

Každý obchodní případ je jedinečný. Abychom mohli posoudit a navrhnout nejoptimálnější řešení, potřebujeme znát některé informace. Nejefektivnější a nejpřímější cesta začíná osobním setkáním.

Vyplňte prosím kontaktní informace a zanechte krátký vzkaz.
Ozveme se co nejdříve.

Děkujeme za Váš zájem.

Jméno a příjmení:  
Telefon:
e-Mailová adresa: